Gallery: Public Appearances

3rd Awards for the Arts in Louisville

10. května 2018 v 8:23 | ©JenniferLaw

Tak téměř po měsící se opět hlásím na blogu. Asi bych se měla omluvit, ale nebyly vůbec žádné novinky a pak když se něco objevilo, tak nebyl čas, pak nálada a tak. Ale chtěla bych tu i tak samozřejmě pokračovat. Budu se snažit, aby to tu fungovalo, protože Jennifer pořád paří mezi mé oblíbené herečky a myslím si, že je opravdu škoda, že tu není o ní fungující stránka, která by sledovala vešekeré novinky. Takže to jen tak na úvod. Moc toho není ale samozřejmě i tak se máte určitě na co těšit. Jinak galerii stále nemám a tak zatím ještě ukládám na imgbox, ale snad to moc nevadí :)

Vrhnu se tedy na to. Za mou nepřítomnost se Jen objevila jen na jedné akci, která nese název 'Awards for the Arts" a je již třetí v pořadí. Jennifer se na tuto akci vrátila do svého rodného Kentucky, kde se svou organizací 'Jennifer Lawrence Arts Fund' uzavřela partnerství s Woodrof Reserve, když je kvůli tomu pořádaná akce, tak je to asi významný krok a tím pádem gratuluji :) Na akci zvolila meruňkové šaty Dolce & Gabbana, které mě ničím neoslovily ale ani neurazily. Moc se mi k tomu nelíbí boty ale zase se mi líbí šperky, které zvolila.70th Annual Academy Awards

5. března 2018 v 11:46 | ©JenniferLaw

No a konečně se dostávám k dnešnímu hlavnímu článku ♥ Včera se konal již 70. ročník Academy Awards, tedy předávání Oscarů. Akce se jako každoročně konala v Dolby Theathre V Hollywoodu a krásná Jennifer nemohla chybět! Na červený koberec dorazila v nablízkaných šatech od Diora, a podle mého názoru vypadala velmi decentně. Vlnité vlasy a jemný makeup a působí na mě nádherně. Někdy je méně více, co říkáte? :) Boty a kabelku měla značky Roger Vivier a šperky od Niwaka.

Pokud informace někomu unikla, tak Jennifer získala jižv roce 2013 Oscara za film Terapie láskou a letošní ročník měla tu čest, že cenu předala. Společně na pódiu se objevila po boku Jodie Foster a předaly cenu za Nejlepší herečku v hlavní roli.

Můžete se podívat na několik fotek z červeného koberce, ale také z pódia a z backstage, kdy Jennifer patřila pozornost když překračovala sedačky s vínem v ruce a na netu si z toho dělali legraci, že měla štěstí, že neupadla jako na Oscarech v roce 2013 :D Toho už se Jenn asi nezbaví. Také přikládám jedno video :))'Watch What Happens Live with Andy Cohen'

5. března 2018 v 11:15 | ©JenniferLaw

Jennifer byla hostem pořadu Watch Happens Live with Andy Cohen. Jedná se o talkshow, kde je nejen rozhovor ale i nějaké hry. Mám pro vás spoustu skvělých fotek ale také videií, na která se určitě doporučuji podívat protože Jennifer je fakt skvělá a je s ní sranda :D Všimla jsem si, že když je takhle někde hostem tak docela pije, ale víno brčkem? :D Bleeeh....Moc se mi líbí ty puntikaté šaty co má a jak už jsem jednou komentovala, tak ty boty jsou božské ♥

At SiriusXM Studios in New York

5. března 2018 v 11:01 | ©JenniferLaw

Než přejdu k hlavnímu článku, tedy ke včerejším Oscarům, tak tu mám ještě dva články, které se týkají akcí. Jennifer v rámci propagace Red Sparrow navštívila v New Yorku rádio SiriusXM. Můžete se podívat na pár fotek, kde to samozřejmě Jenn moc sluší, na sobě měla ten hnědý kabátek, co se mi tak líbí :))


'Red Sparrow' Premiere in New York

1. března 2018 v 9:02 | ©JenniferLaw

Z Londýna přímo do New Yorku! Tam se právě konala další premiéra filmu Red Sparrow. Premiéra se konala v Lincoln Center's Alice Tully Hall a Jennifer se zde objevila po boku svých kolegů, mezi které patří Joel Edgerton, Mary-Louise Parker, Joley Richardson, Thekla Reuten, Sasha Frolova, Kristof Konrad a Isabella Boylston.

Premiéra je už dnes, chystáte se někdo? Já bohužel ne, ale samozřejmě na film se moc těším a jakmile bude online, nebo někde ke stažení, tak vám sem hodím link :)

Jennifer na premiéru zvolila velmi zajímavé šaty od Diora. Mají zajímavě řešený vršek a jo, líbí se mi. Líbí se mi i výraznější líčení a vlasy vyčesané do drdolu. Moc jí to slušelo ♥


20th Century Fox & Wing Conversation

28. února 2018 v 12:59 | ©JenniferLaw

Tak jsem tu dneska s doplněním pár dalších novinek. Než já dokončím ty staré tak se objeví milion dalších, takže ještě chvilku bude trvat než blog oficiálně fakt otevřu. Ještě si chvilku počkejte! :)

Jennifer byla tentokrát hostem poadu Fox & Wing, kde probíhala konverzace a propagace nového filmu Red Sparrow. Má velmi zajímavé černé šaty, které jsou lemované knoflíčky a krásný šedý kabátek :)


'Red Sparrow' Photocall in London

24. února 2018 v 10:02 | ©JenniferLaw

Další propagace, která proběhla v Londýně filmu 'Red Sparrow' se konala v The Corinthia Hotel, kde byl krásný výhled na London Eye a fotky tak mají luxusní pozadí. Jennifer se na photocallu objevila společně s Joelem Edgertonem, Matthiasem Schoenaertsem, Jeremy Ironsem a režisérem Francisem Lawrencem, se kterým již v minulosti spolupracovala. Tentokrát Jenn zvolila odvážné černé šaty s rozparkem a výstřihem značky Versace, které jí sluší a podtrhují její ženskost. Naušnice má od Rachel Katz. Má i výraznější líčení a i takto se mi moc líbila :)


'Red Sparrow' Premiere in London

24. února 2018 v 8:40 | ©JenniferLaw

Propagace 'Red Sparrow' se z Washingtonu přesunula do Londýna a Jennifer se objevila na filmové premiéře. Naprosto kouzelná a rozzářená kráčela ve Vue West End v nádherných šatech od Christiana Diora. Tyhle se mi naopak zase líbí strašně moc, mám ráda když se šaty třpytí a tyhle ještě házejí všelijaké barvy, takže jsou opravdu kouzelné :) Hrozně moc jí to v nich slušelo! K tomu zvolila krásné vysací náušnice od Sary Weinstock. K tomu jen natočené vlasy a byla nádherně nalíčená, kde taky použila třpytivé stíny - jednoduché, jemné a krásné :) Určitě se na pár fotek podívejte :)


BAFTA 2018

23. února 2018 v 9:25 | ©JenniferLaw

Jennifer se jako dalších spousta celebrit zúčastnila letošních British Academy Film Awards, zkráceně akce BAFTA, která se konala v Londýně v Royal Albert Hall. Svým způsobem se oslavovalo, protože Jennifer se této akce nezúčastnila dlouhých 5 let! Takže takový návrat na červený koberec této akce. Naposledy, v roce 2013 se tam objevila a to když byla nominována za roli ve filmu Terapie láskou. V roce 2014 vyhrála cenu za nelepší ženskou vedlejší roli ve filmu Špinavý trik ale akce se nezúčastnila.

Na akci zvolila zajímavé černé šaty, které mě sice úplně nezaujaly, ale zase nemohu říci, že by jí to neslušelo. Jsou od Christiana Diora. Boty zvolila od Charlotte Olympia, zajímavé zelené šperky od Sylva & Cie a kabelku Roger Vivier. Moc se mi nelíbí ani vlasy, mám radši nějak upravené, nebo alespoň navlněné ale zase se mi moc líbí to nenápadné líčení a červená rtěnka, která to celé podtrhuje.

Můžete se podívat na fotky z příjezdu, press room, backstage a i když nic Jenn nevyhrála, tak se můžete podívat na fotky z pódia, kdy cenu alespoň předala :)
'Red Sparrow' Luncheon at Cafe Milano

23. února 2018 v 9:05 | ©JenniferLaw

Jennifer pokračovala v propagaci 'Red Sparrow' ve Washingtonu a zúčastnila se luncheonu v Cafe Milano, kam se sjelo spoustu novinářů a můžete se podívat na pár fotek. Jenn zvolila tentokrát bílé šaty a moc jí to slušelo. Nejvíc se mi líbí ta fotka, kterou jsem použila jako úvodní, kde se podepisuje na filmový plakát :)


'Red Sparrow' Washington DC Screening

22. února 2018 v 11:41 | ©JenniferLaw

První promítání nového filmu 'Red Sparrow' proběhlo v hlaním městě Spojených států, ve Washingtonu DC. Já se tak hrozně těším na film, i když nevím, jestli na to se mnou půjde někdo do kina :D No přinejhorším, se pak na něj později kouknu doma ale podle traileru to vypadá fakt dobře a Jennifer je tam krásná :)

Na první promítání zvolila delší kabátek a vysoké kozačky nad kolena. Moc se mi tu líbí její účes, jak to má propletené do copánku, to vypadá skvěle a když si všimnete detailního líčení, tak to se taky moc povedlo!

Můžete se podívat na fotky z červeného koberce a pak na z Timestalk DC....
'Red Sparrow' Press Conference

22. února 2018 v 10:30 | ©JenniferLaw

Jennifer začala konečně propagovat film 'Red Sparrow', kteýr již brzy startuje v kinech! Chystáte se na premiéru? Jako první fotky se objevily fotky z tiskové konference. Fotky nejsou bohužel moc kvalitní ale aspoň něco!

Na sebe zvolila černé kalhoty a průsivnout květinovou blúzku. Moc se mi líbí ty červené doplňky a vlněné vlasy. Vypadala skvěle! Určitě se na pár fotek podívejte. Zatím nemám galerii ale vše je v procesu :))


2018 Unrig the System Summit

22. února 2018 v 10:19 | ©JenniferLaw

Další akce se Jennifer zúčastnila až v únoru, kdy byla hostem Unrigged Live!, kde se představila jako reprezentantka 2018 Unrig the System Summit. Akce se konala v New Orleans v Lousianě. Jennifer je členkou představenstva Represent.Us Board of Director a přivítala na akci kamarády jako Kerry Washington, Adam McKay a Eda Helmse. Jedná se o hnutí, které se stará o to, aby se vláda starala o daňové poplatníky. Bojují proti zmanipulovanému systému.

První den se konala diskuze a druhý den už proběhla oficiální akce :)
'The Post' Reception Hosted by David O. Russell

22. února 2018 v 10:08 | ©JenniferLaw

První akce letošního roku, které se Jennifer účastnila byla 'The Post' Reception hosted by David O. Russell. Možná vám to jméno něco říká, protože Jennifer s tímto režisérem natočila již několik filmů, jako Joy nebo American Hustle.

Na akci se objevila po boku slavných mužů, například se nechala vyfotit s Tomem Hanksem, Tyresem Gibsonem a Ludacrisem. Na akci byla celá v černé a opravdu jí to moc slušelo! ♥


 
 

Reklama