Quotes

21. února 2018 v 21:32 | ©JenniferLaw |  Quotes
Nemyslím si, že je správné žvýkat před ostatními lidmi, ale mnohokrát přijdu na nějaké setkání a zapomenu vyhodit žvýkačku. Pak ji nechci spolknout, protože zůstává ve vašem organismu 7 let nebo tak nějak. Tak vždy někoho požádám, aby ji vyhodil.

Internet je pro mě něco jako černá díra a proto tam vůbec nechodím.

Když nemáte nikoho, kdo by se o vás postaral, máte dvě cesty. Můžete dělat cokoliv chcete a nebo se můžete stát svým vlastním rodičem.

Teenageři se umí soustředit jen sami na sebe, a to až do doby než dospějí. Pak si uvědomí, že existují taky ostatní lidé.

Nemůžu být šťastnější, že jsem mohla být součásti Hunger Games a hrát Katniss. Mám obrovskou zodpovědnost fanouškům této neuvěřitelné knihy a neberu to na lehkou váhu. Dala jsem do této role vše, co jsem mohla.

Když jsem na place, přemýšlím o scénáři a práci. Myslím, že jsem zůstala tolik soustředěná na práci, že jsem si nevšimla, že se můj život od základu změnil.

Když jsem byla malá, chtěla jsem být doktorkou.

Chtěla bych hrát roli, kterou jsem ještě nikdy neměla, třeba něco jako sériového vraha, jako třeba Charlize Theron ve filmu Monster. Hrozně ráda bych si oholila hlavu.

Vše co potřebuji od vztahu je to, že budeme spolu sledovat televizi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama